Radio Shipkovica

  0
  42
  Radio Shipkovica
  LIVE

  Radio Shipkovica

  Radio Shipkovica është një radio live online në Shqipëri. Radio Shipkovica transmetoi 24 orë program të gjallë në internet. Radio Shipkovica është e përkushtuar të promovojë kulturën shqiptare, muzikën, lajmet dhe shumë më tepër nëpërmjet stacionit.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here