Albania Radio Klea
Radio Klea
OFFLINE LIVE

Radio Klea

Country: Albania
Genres : albanian

Radio Klea transmeton qe nga viti 2002 ne valet 93.9Mhz, dhe eshte radio e pare private ne qytetin e Elbasanit.

Contacts

Address Lagja.28 Nentori, Pall 422/6 Elbassan
Phone 0692061747

About the author

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE