Radio Dukagjini

  0
  47
  Radio Dukagjini
  LIVE

  Radio Dukagjini

  Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të ekipit, një radio popullore, e cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si RADIO ME POPOLLORE NE 10 VJETET E FUNDIT.

  Contacts

  Address : Fehmi Agani, p.n

  Email : info@dukagjini.com

  Phone : 039 434 281

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here