Kiss Albania Radio

  0
  47
  Kiss Albania Radio
  LIVE

  Kiss Albania Radio

  Krijuar ne 2017, Kiss Fm Albania eshte radio me e re ne kryeqytet e cila transmeton ne 98.5 MhZ dhe sjell hitet me te mira nderkombetare, lancimet me te reja. Drejtuar nje audience rinore dhe energjike. Kiss Fm Albania eshte aty 24 ore, ne cdo moment te dites dhe kudo ku ti ndodhesh.

  Contacts

  Address : Rr. Liqeni thate, ndertesa 21, H.11, apt 29, Tirane

  Email : info@kissfm.com.al

  Phone : 0693939000

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here